"Medlex Baltics apvieno cilvēcisko kapitālu ar profesionalitāti, sniedzot gan patīkamu, gan atsaucīgu attieksmi, kā arī profesionāli, ātri un ar augstu atbildības sajūtu palīdzot klientam sasniegt ar valodas izmantošanu saistīto mērķi. "

Par mums

Mēs esam līdzās saviem klientiem, palīdzot viņiem sasniegt globalizācijas laikmeta diktētos, kā arī uzņēmējdarbībā noteiktos mērķus, apgūt jaunus tirgus, jaunus apvāršņus, pateicoties tieši valodas sniegto iespēju izmantošanai.

Medicīna un farmācija

Medlex Baltics ir ISO 9001:2015 un ISO 17100:2015 sertificēts, visām medicīnas un farmācijas nozares vadlīnijām atbilstošs tulkošanas pakalpojumu sniedzējs. Mēs izprotam šo stingri regulēto nozaru prasības un attiecīgi nodrošinām saviem medicīnas un farmācijas nozares klientiem kvalitatīvu tulkošanas pakalpojumu, nepārtraukti sekojot līdzi visiem nozares jaunumiem, prasībām, vadlīnijām un attīstības tendencēm.

Jurisprudence

Medlex Baltics ir īstenojis vērienīgus Eiropas mēroga juridiska satura dokumentu tulkojumus, kur vienlaikus bija iesaistīti gandrīz simt tulkotāju un redaktoru, iekļaujoties termiņos un nodrošinot atbilstošu kvalitātes kontroli, tādējādi precīzi izpildot klientu prasības un ļaujot tiem īsā laikā sasniegt savu mērķi.